Nyomtatványok Tételek száma: 423
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2381275
14278
412
22000
Printed Materials
1832 Nemes Somogy vármegye nagygyűlésének kivonata a polgári törvények javallatai iránt, 67p 2502657
14279
412
Printed Materials
1834 Amts Blatt október 27. -i száma 1547142
14280
412
Printed Materials
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt. 2214157
14281
412
Printed Materials
1843-1845 20 db Heller - Magazin, német nyelvű 2568302
14282
412
Printed Materials
1847 Díszmagyar ruha árverési hirdetménye 21x26 cm 2453225
14283
412
Printed Materials
cca 1850 3 db dombornyomott üdvözlőkártya 2487001
14284
412
Printed Materials
cca 1850 Hófuvat (Lavina), illusztráció, 21,5×14,5 cm 2195316
14285
412
Printed Materials
1850 Az ausztriai birodalmat illető bidodalmi törvény- és kormánylap 1850-diki évfolyam, harmadik rész. Július-szeptember. Német.magyar kétnyelvű. félvászon kötésben. 2568445
14286
412
Printed Materials
1854-1926 Kis Újság gyűjtemény: Zeitschrift für Natur- und Heilkunde, Pest-Pilis Solt vármegye hivatalos lapja, Új ég és Föld 2 db száma 2568338
14287
412
Printed Materials
1856 Buda, a marhasó árusításáról szóló hirdetmény 22x38 cm 2568314
14288
412
Printed Materials
1856 Pest rögtönítélő bíróság (statárium) bevezetéséről és a rablókat, gyilkosokat, gyújtogatókat feljelentő személyek jutalmazásáról szóló hirdetmény 24x35 cm 2563154
14289
412
Printed Materials
1859 Magyar Tudományos Akadémia 1858 dec. 20. tartott ünnepélyes köz ülésének tárgyai. Pest, 1859. 55 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft