11919.
412. Lezárult gyorsárverés
Órák
150 000 Ft
Omega seamaster 610 (1962), mechanikus, férfi karóra, 17 köves, fekete bőrszíjjal, működik, d:33mm (korának megfelelő karcolásokkal, kopásokkal, néhány szám a dátumkijelzőn kopott). / Omega seamaster 610 (1961) Watch Co, Swiss, Adjusted 2 Positions, 17 Jewels. A little worn, scratched. d:33mm