Egyszer vagyunk fiatalok (Bal paré). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Ilse Werner, Paul Hartmann, Hannes Stelzer és mások szereplésével. Rendezte: Karl Ritter. Ufa. Ofszet, papír. P Kiss jelzéssel a plakáton. Pallas Fotooffset (Pallas nyomda). Lapszéli sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German movie "Bal paré", with damages on the edges, offset on paper.
Tengerészbecsület. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1949-1950 körül. Jersova, Zsarov és mások szereplésével. Szovexportfilm Moszkva, Mafilm. Litográfia, papír. Somorjai Imre (1914-1996) grafikája, jelzett a litográfián. Posner Bp.. Sérült, szakadásokkal. Lap alja foltos. Hajtásnyomokkal. 94×28 cm / Vintage Hungarian poster of a Soviet propaganda movie, with damages, tears, lithography on paper.
1844 Erkel Ferenc Hunyadi László c. operája 1844-es ősbemutatójának plakátja, Nemzeti Színház, Pest, papír, kartonra kasírozva, javított, sérült, foltos, 50x36,5 cm