11867.
412. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Adolphe Rivet (1855-1908) Búgócsigás fiú, térdnadrágos fiú "1re Toupie" et "1re culotte" jelzett, bronzírozott spiáter szobor pár. A nadrágos sérült. m: 19 xm