Bartók Béla kórusművei két- és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp., 1953, Zeneműkiadó, 82+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
Vegyes hiányos kotta tétel: Egy tuti Pudakészi bürger vagyok én..., Hódító női szem!, Babám ha szeretsz, Őszi szomorú világ, Hol vagy óh szép szerelem, Megvert engem..., viseltes állapotban
Vegyes hiányos kotta tétel: Zur Erholung - Album beliebter Vortragsstücke; Burgmüller: Etüden; Leichte progressive Etüden; A hetedhangzatok előgyakorlatai, 20 könnyű és dallamos technikai tanulmány, stb., széteső állapotban
Liszt. A Musica c. francia folyóirat 1911. októberi számának hasonmás kiadása Liszt Ferenc születésének 175 és halálának 100. évfordulója alkalmából. Senlis-Bp., 1986, Cziffra Alapítvány. Több nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.