Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,6 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500031/Aranyozott-ezustAg-fulbevalopar-jelzett-h-2-5-cm-brutto-5-6-g~II2564186
2564186
19113
412
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,6 g
: karap_norbert