Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500031/Aranyozott-ezustAg-karperec-kovekkel-gazdagon-kirakva-jelzett-d-5-5-cm-brutto-18-7-g~II2572525
2572525
19022
412
15000
Jewellery
Kikiáltási ár:
15 000 Ft 39,79 EUR , 42,86 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 18,7 g
: karap_norbert