Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2523684
11313
412
36000
Zsolnay több tüzű váza, jelzett (Fürtös György terv), festő: Miss Ágnes Tóth. hibátlan, m: 10 cm 2395374
11314
412
Zsolnay Pompadour III. süteményes készlet, matricás, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm 2534933
11315
412
Zsolnay porcelán teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2392378
11317
412
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal, a kiöntő teteje hiányzik 2391700
11318
412
32000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, egy csészealj hiányzik 2377614
11319
412
24000
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 2504725
11320
412
Zsolnay porcelán tejkiöntő, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2562847
11321
412
Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 12 cm 2562849
11322
412
3800
Zsolnay virágmintás porcelán bonboniere, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 9 cm 2562850
11323
412
Zsolnay pillangómintás porcelán kaspócska, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 7 cm 2562851
11324
412
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2562852
11325
412
3400
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft