Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett porcelán, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Poema-Artistic-Cluj-Napoca-Kolozsvar-Cipesz-festett-porcelan-jelzett-apro-kopasnyomokkal~II2506136
2506136
11453
412
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 26,53 EUR , 28,57 USD
Leírás: Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
: karap_norbert