Porcelán medalion, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 5,5x7cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Porcelan-medalion-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-5-5x7cm~II2564627
2564627
11583
412
Leírás: Porcelán medalion, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 5,5x7cm
: nagy_andras