Zsolnay Moncsicsis tányér, 2db, kopott, jelzett, d:16-20cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-Moncsicsis-tanyer-2db-kopott-jelzett-d16-20cm~II2570009
2570009
11336
412
Leírás: Zsolnay Moncsicsis tányér, 2db, kopott, jelzett, d:16-20cm
: tm