Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10437.
Jelzés nélkül, feltehetően XX. elején működött festő: Vadász a hóban. Olaj, vászon. Dublírozott. Apró sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45×70 cm
10438.
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő: Isten báránya, triptichon. Olaj, karton. Biedermeier stílusú, antik üvegezett fa keretben. 44x19x3 cm
10439.
XIX. sz. ismertlen japán művész munkája: Táj (terv egy kakemonohoz?), 1854 körül. Tus, papír. Papírra kasírozva, alján német nyelvű feliratok. 18×10 cm
10440.
Osakai festő után: Gésák hóesésben. Vegyes technika, selyem. Üvegezett, kopott, fakeretben. 1800 körüli osakai festő után készült másolat. Másolta Nagy Miklós 1942.
10441.
Jelzés nélkül, 1920-30 körül működött magyar festő (Rudnay Gyula növendéke?): Hölgy enteriörben. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x60cm
10442.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő: Kecskék a tájban. Olaj, vászon. Dekoratív, korabeli, kissé sérült fa keretben. 75×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10443.
Jelzés nélkül, feltehetően 1880-1910 körül működött festő alkotása: János evangéliuma. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, dekoratív, kitámasztható fém keretben, 33,5x20 cm
10444.
Olvashatatlan monogram (Benes István?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő: Vadász lóháton. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 34×21 cm
10445.
Olvashatatlan monogrammal (S.G.?), feltehetően XIX. sz. végén működött festő: Tóparti séta. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 32x63,5 cm