Új nap alatt Pécs 1944-74. 12 lapos rézkarc mappa, Bizse János, Soltra Elemér, Erdős János, Bérces Gábor grafikáival. Rézkarc, papír, mind jelzett, mindegyik külön lapon, hártyapapírral védve. Hiányos, 2 db Bizse János rézkarc hiányzik (előzéklapon tollas felirattal jelölve a hiány). Kiadói műbőr kötésű mappában, karton tokban. Kb. 31x40 cm
Almár György (1895-1974): Kék-fehér formák. Filctoll, papír, jelzett, paszpartuban, 22x35,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Antal Pál(1944-): BB: Zene. Ofszet, papír, jelzett, számozott (30/200). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm