Festmények és grafikák Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2485672
10096
413
Demeczkyné Volf Irma (1874-1957): Virágos mandulafa a Rózsadombon. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, foltos. Üvegezett fa keretben. 12,5x18,5 cm 2539088
10097
413
Demjén Mimi Erzsébet (?-): Bájos női portré. Olaj, vászon, javított, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x50 cm 2581237
10098
413
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Jöjjön el a te országod", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm 2480152
10099
413
22000
Dús László (1941-): Lovas akt. Computer print, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 55x65 cm 2582144
10100
413
Egresi Zsuzsa (1954-): Portré festő. Színes rézkarc, papír, 6,5×6 cm Üvegezett keretben 2574676
10101
413
Elekfy Jenő (1895-1968): Vihar előtt. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 29×39 cm 2528493
10102
413
3200
Elekfy Jenő (1895-1968): Hajórakodás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapon két elszíneződéssel (csíkkal), 19,5×28 cm 2474755
10103
413
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2473500
10104
413
Ernyei Sándor (1924-2000): Opus 194. Ofszet, papír, jelzett, számozott (30/100). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 33×44 cm 2493183
10105
413
Ék Sándor (1902-1975): József Attila, Elégia. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 22×15,5 cm 2561279
10106
413
11000
Fábián Gyöngyvér (1944-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×40 cm 2480163
10107
413
26000
Gert Fabritius (1940-): Ringkreuz. Fametszet, papír, jelzett. Számozott: 5/15. Hátoldalán kiállítási címkével. Üvegezett fa keretben. 88x57 cm / Gert Fabritius (1940-): Ringkreuz. Woodcut on paper, signed. Numbered: 5/15. With exhibition label on the reverse. Framed with glass. 88x57 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft