7 000 Ft
10
Gallé Tibor (1896-1944): Cigányleány. Rézkarc, papír, jelzett, Gallé Tibor autográf ajándékozási soraival Kiss Károly makói ügyvéd, műgyűjtó részére. Kissé foltos. Dekoratív korabeli, sérült üvegezett fakeretben, 25×28,5 cm