7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Istókovits Kálmán (1898-1990): Temetés. Rézkarc, papír, jelzett, 30,5x25,5cm, kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben.