50 000 Ft
Kollár József (1900 k.-?): Gémeskút, 1926. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, dublírozott, hátoldalán töredékes kiállítási címkével és felirattal (Festette Kollár József, 926 VIII. hó. Címe: Gémeskút. Dr. Kiss Károly, Makó, tulajdona). Dekoratív, sérült fa keretben, 70x90cm. Kollár József Rudnay Gyula növendéke volt a Képzőművészeti Főiskolán, majd a Rudnay által 1925-ben alapított Makói Művésztelepen is működött. Kizárólag személyes átvétel!!!