10405. 413. Lezárult gyorsárverés Festmények és grafikák
6 000 Ft
0 Ft
Várady Lajos (1890-1929): Kiránduló, 1928. Pasztell, papÃr jelzett. DekoratÃv, üvegezett, sérült fa keretben, 30,5×40,5 cm
Tétel fotót készÃtette : nagy_andras