Festmények és grafikák Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2554175
10157
413
Harmat Szilvia (?- ): Cím nélkül. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×14,5 cm 2554059
10158
413
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 36x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (38/40), 36x24 cm. 2505660
10159
413
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 9/40. 36,5x27 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 9/40, 36,5x27 cm. 2547037
10160
413
Hornyák László (1954-): Oszlopfő, 1984. Fametszet, papír, jelzett, számozott (22/25), lapszéli törésnyommal, 23×23 cm 2571146
10161
413
Horváth Iván (1935-): Robbanás (cím nélkül), 1975. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, 17x23 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2581219
10162
413
19000
Paul Huber (1871-1926): Csendélet. Olaj, karton. Jelzett. Kissé vetemedett. Dekoratív fa keretben. 46,5×55 cm 2404694
10163
413
11000
Illés Árpád (1908-1980): Portré, 1930. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lapon apró foltokkal. 21,5x15 cm 2581560
10164
413
Imre István (1918-1983): Margit-híd, Budapest. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap alja foltos, 38x29 cm 2580504
10165
413
Istókovits Kálmán (1898-1990): Temetés. Rézkarc, papír, jelzett, 30,5x25,5cm, kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben. 2580323
10166
413
Istókovits Kálmán (1898-1990): Ecce Homo. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/2), kissé sérült, 45x49cm. Dekoratív fa keretben. 2581007
10167
413
9500
Prihoda István (1891-1956) - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39,5 cm. Dekoratív korabeli, sérült üvegezett fakeretben. 2575102
10168
413
Jámbor József (?- ): "Végső győzelem", 1983. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (1/7). Feltekerve, 36x25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft