Festmények és grafikák Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2494411
10290
413
13000
Mechthild Nemeczek-Frisch (1943-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 18x24 cm 2557735
10291
413
Nemes Török János (1900?-1980): Önarckép, karikatúra. Vegyes technika, jelzett. 21x17 cm 2581059
10292
413
13000
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 14x17 cm 2505665
10293
413
13000
Németh János (1936-): Kompozíció narancsban. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 20,5x21 cm 2581331
10294
413
Nyerges Pál (1914-1987): Falusi táj, akvarell, papír, jelzett, víz áztatta foltokkal, 30×40,5 cm 2558858
10295
413
70000
Orosz Gellért (1919-2002): Kert. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 60×80 cm 2527948
10296
413
Orosz István (1941-1999): Táj, 1961. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. Lapon törésnyommal. 21x31 cm 2528173
10297
413
Orosz István (1941-1999): Női és férfi portré, 2 db. Ceruza, papír. Jelzett. Lapon törésnyommal. 33x21 és 40,5x27 cm 2404014
10298
413
Orsovai Valéria (1943-): Színek varázsa. Akvarell, selyem, jelzett, kartonra applikáva, 15×16,5 cm 2583831
10299
413
26000
Orvos András (1939- ): Erdő. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 60×50 cm 2583756
10300
413
9500
P.Molnár József (1939-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, sarkaiban kissé sérült, 30×40 cm 2554214
10301
413
Pál Zsuzsanna (?-): Természeti forma. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/6 számozással, 14,5×9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft