Festmények és grafikák Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2583842
10411
413
19000
Veress Géza (1899-1970): Hortobágyi ménes. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 60×80 cm 2581239
10412
413
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Legyen meg a te akaratod", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm 2581224
10413
413
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "És bocsásd meg a mi vétkeinket", fametszet, papír, jelzett a metszeten, 28,5x20,5 cm 2528158
10414
413
Vincze László (?-): Alak (cím nélkül), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. 42x29,5 cm 2528156
10415
413
Vincze László (?-): Arckép (cím nélkül), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. 29,5x42 cm 2554272
10416
413
Vitéz Ottó (?-): Alak (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír. Jelzett. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 13x9,5 cm 2583108
10417
413
19000
Vojnits Richárd (1942-): Forgatag. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×50 cm 2583207
10418
413
15000
Vojnits Richárd (1942-): Város. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×30 cm 2583202
10419
413
15000
Vojnits Richárd (1942-): Sétálók. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 30×40 cm 2583115
10420
413
19000
Vojnits Richárd (1942-): Piac. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×50 cm 2583193
10421
413
Vojnits Richárd (1942-): Vadászat. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 40×50 cm 2432857
10422
413
Vöröss Tibor (1911-1999): Firenze látképe. Vegyes technika, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 23,5×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft