5 000 Ft
15
Magvető. A magyar irodalom élő könyve. Összegyűjtötte: Móricz Zsigmond. Móricz Zsigmond (1879-1942) által aláírt! Bp., 1942, Kelet Népe, 320 p. Félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon szakadással és névbejegyzéssel, javított kötéssel, utolsó lapon javított szakadással.