Diákok regénye. Jókai Mór "És mégis mozog a föld" című nagy munkájából a serdültebb ifjuság számára átalakította: Bródy Sándor. Márton Ferenc rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 192 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
Égboltív. Versek, elbeszélések, lelkiségi írások. Szerk.: Bodrogi Huszár Katalin. Az egyik szerző, Sz. Pozsgai Katalin által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Accordia. Kiadói papírkötés.
Angol-magyar fotogrammetriai szótár. English-Hungarian Dictionary on Photogrammetry. Szerk.: Kádár István, Szentesi András. Bp., 1965., Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Műszaki Főosztály, 161+1 p. Félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
K. Zoltán Ödön: Hangulatok. DEDIKÁLT példány. Bp., 1899., Szerzői,(Gutenberg-ny.), 70 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel, kijáró lapokkal, három hiányzó lappal (33/34,51/52,61/62.)