16604.
413. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
8 000 Ft
A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,1933,Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, kötetenként két lap, foltos, koszos megviselt állapotban, 3 lap sarkán szamárfüllel.