Garamszeghy Sándor, vitéz: Vörös bilincs Szibériai rabmagyarok regénye. Debrecen-Budapest, é. n., Csáthy Ferenc Rt. kiadása (Budapesti Hírlap Nyomdája), 335 p. + [1] p., ill. Első kiadás. A mű szerepel az 1945-ben betiltott művek listáján. Átkötött modern félvászon kötésben.
Marjay Frigyes: Szegedtől Uzsokig...1919-1939. Bp, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 203 p.+XXXII t.(Fekete-fehér fotók.) Papírkötésben. Kissé sérült borítóval, meglazult kötéssel,
Aggházy Kamil-Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp., 1934, Országos Közművelődési Tanács Könyvosztálya, 4+320 p. + XVI (Fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel. Kiadói egészvászon kötés.
Clair Vilmos: Párbaj-codex. A Honvéd Tiszti Vívó Klub elnökségének és tagjainak. A kard-, és pisztolypárbajok Fényképfelvételekkel. Bp., é.n, Singer és Wolfner. 182 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Huszonkilencedik kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban
Légifényképek olvasása. Segédlet a topográfiai felmérési utasításokhoz. Bp., 1956., Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal, 31+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
Louis Madelin: Verdun. Paris,én.,Flammarion, Oldalszámozáson belül egy térképpel. 4 egészoldalas képtáblával, rajtuk fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben.
Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Az üteg. Második félév. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1911., Singer és Wolfner. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopott, festett egészvászon-kötés, bekötött elülső illusztrált papírborítóval,foltos lapokkal.