15091.
413. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
Balás Gábor: A székelyek nyomában. Bp., 1984, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. + A székely művelődés évszázadai. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.