Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Herman Ottó: A magyar halászat könyve. I-II. kötet Háromszáz ábrával, tizenkét műlappal és kilencz kőnyomatú táblával. Budapest, 1887, Kiadja A K. M. Természettudományi Társulat. Restaurált, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben. I kötet Dombornyomott vászonkötésben laza fűzéssel, foltos lapokkal, sérült gerinc. II kötet félvászon kötésben
Huszár László: Kwaheri. Viszontlátásra. Afrikai vadásznaplójából írta: - -. Bp.,[1929] , Kir. M. Egyetemi Nyomda, 299 p.+ 8 (színes képtáblák) t. +1 (kihajtható térkép, Tangyanyika volt Német-Kelet-Afrika térképe, Báró Huszár László 1926-1927. évi vadászexpedíciójának áttekintő térképe, 1:2,000.000,32x30 cm) t. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szözvegközti fekete-fehér képekkel, és színes képtá...