20 000 Ft
19
Herman Ottó: A magyar halászat könyve. I-II. kötet Háromszáz ábrával, tizenkét műlappal és kilencz kőnyomatú táblával. Budapest, 1887, Kiadja A K. M. Természettudományi Társulat. Restaurált, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben. I kötet Dombornyomott vászonkötésben laza fűzéssel, foltos lapokkal, sérült gerinc. II kötet félvászon kötésben