Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. Hadsegítő célok javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 23 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú félvászon mappa, kopott, sérült. Valószínűleg 20 táblával teljes 32x23 cm
cca 1918 A világháború képes albuma. Az Érdekes Újság háborús képeiből (kb. 60 db képpel). Heliogravűr, papír. Lapméret: 35x28 cm. Eredeti, aranyozott, egészvászon kötésű albumban, kissé kopott borítóval, lapok egy része helyenként kissé foltos./
Military pictures from World War I. The albume is a bit worn.