Militária

Tételek száma: 80

13832.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
cca 1950 Kitöltetlen harci röplap dekoratív fejléccel, hajtva, jó állapotban
13833.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
1934 Híradó-felszerelési utasítás, 3 db
13834.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
cca 1914 Svéd hadihajó. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 34x48 cm / Swedish battleship, lithograph on paper
13835.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
cca 1900 A magy. kir. honvédség, Pallas Nagy Lexikona, kromolitográfia, papír, paszpartuban, 21,5x27 cm
13836.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Válaszd a tiszti hivatást, 1971. Ofszet, papír. Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézet. Katonai propaganda plakát. Hajtásnyommal. 66,5×47,5 cm
13837.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
II. Világháborús Wakizashi, lakkozott fa hüvelyjel, rájabőr markolattal, jelzett pengével, hiányos, sérült, h:67cm
13838.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
10
1915 Faragott doboz ciril betűs feliratos hadifogoly munka, kulccsal 18x8x10 cm
13839.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
11
Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. Hadsegítő célok javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 23 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú félvászon mappa, kopott, sérült. Valószínűleg 20 táblával teljes 32x23 cm
13840.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
M95 bajonett FG jelzéssel a pengén kis horpadással a hüvelyen,
13841.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Legénységi gyakorló sisak, jó állapotú párnázattal.
13842.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
20
cca 1918 A világháború képes albuma. Az Érdekes Újság háborús képeiből (kb. 60 db képpel). Heliogravűr, papír. Lapméret: 35x28 cm. Eredeti, aranyozott, egészvászon kötésű albumban, kissé kopott borítóval, lapok egy része helyenként kissé foltos./  Military pictures from World War I. The albume is a bit worn.
13843.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
22

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft