Ernst Kutzer: Komor és derűs képek a világháborúból. Hadsegítő célok javára. Ernstes und Heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von - -. Wien, én. [1917?], Brüder Hartmann, 23 t. Benne fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói haránt alakú félvászon mappa, kopott, sérült. Valószínűleg 20 táblával teljes 32x23 cm