cca 1918 A világháború képes albuma. Az Érdekes Újság háborús képeiből (kb. 60 db képpel). Heliogravűr, papír. Lapméret: 35x28 cm. Eredeti, aranyozott, egészvászon kötésű albumban, kissé kopott borítóval, lapok egy része helyenként kissé foltos./
Military pictures from World War I. The albume is a bit worn.