cca 1819-1890 10 db régi magyar nyelvű újság, folyóirat: Magyar Kurir XV. és XVI. lapszáma, 1819.02.25 és 26., egyikben Kazinczy Ferenc "Gróf Festetics Györgyhöz" c. versével; Társalkodó, 1837; Hirnök, 1840; stb.
1846 Örömlant, főtisztelendő Ivánai Tóth Imre urnak, esztergami székes fő-káptalan kanonoka - nográdi fő esperes - 's az említett káptalan javai hatalomteljes kormányzójának midőn a' budamelléki B. Szüsz Mária szigeteni Sz. Mihály fő-angyalról nevezett apáttá igattatnék. 1846 Szent Benedeken. Nyitra, 1846,Neugebauer Jósef, foltos, hajtott, 2 sztl. lev.
1879 Magyarország és a nagyvilág szépirodalmi és ismeretterjesztő képes hetilap, teljes évfolyam, viseltes állapotban, sérült kötésben Sok fametszetű ábrával. Szerk. Ágai Adolf.