Válaszúton. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Deanna Durbin, Kay Francis, Walter Pidgeon szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda, Bp. Universal Pictures. Sérülésekkel, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("It's a date"), lithograph on paper, with damages, spotty.
Őrség a békén. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1950 körül. Író: Gorbatov. Rendezők: Grigorjev és Fidelova. Szovexportfilm Moszkva, Mafilm. Litográfia, papír. Olvashatatlan jelzéssel a litográfián. Gáti litográfia. Sérült, jobb alsó sarkában hiányos. Hajtásnyomokkal. 84×28 cm / Vintage Hungarian poster of a Soviet propaganda movie, with damages, lithography on paper.
Baleset ellen védekezz! Ne fejszével, hanem horoggal rabold az ácsozatot. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Sérült. 63x48 cm