Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 7 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Aquincum-porcelan-rozsa-kezzel-festett-jelzett-serulesekkel-m-7-cm-h11-cm~II2583250
2583250
11286
413
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,12 EUR , 2,29 USD
Leírás: Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 7 cm, h:11 cm
: nagy_andras