Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1948... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-rozsa-Kezzel-festett-jelzett-Herend-Hungaria-1948-plus-benyomott-jelzes-serC3~II2578170
2578170
11150
413
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 7,96 EUR , 8,57 USD
Leírás: Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1948 + benyomott jelzés), sérült, ragasztott, 16,5x13 cm
: karap_norbert