Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Porsgrung-porcelan-tal-2-db-levonokepes-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-17-cm~II2534211
2534211
11341
413
Leírás: Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm
: karap_norbert