10470.
414. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
44 000 Ft
113,99 EUR, 125,71 USD
Bárány jelzéssel: Könyöklő. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 30,5×26,5 cm