10556.
414. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Bethlen bástya. (Kolozsvár) Litográfia, papír, keret nélkül, jelzett, sérült, foltos. 16x16,5cm