Ábrahám Rafael (1929-2014): Hajózás (Mesterségek dicsérete III.) Litográfia, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35x40 cm
Angyal Júlia (1941-): Szent István. Vegyes technika, fa, jelzett. 152×60 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, MÉRETE MIATT NEM POSTÁZZUK! / Mixed technique on wood. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE, WE DO NOT SHIP IT!
Apáti Abkarovics Béla (1888-1957): Tanulmány. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos és sérült. 10x14 cm. Apáti Abkarovics Béla festőművész részére szóló levél hátoldalán (Munkácsi Kereskedelmi Banktól), fejléces papíron, kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyommal, 29x20,5 cm