Horváth G. Andor (1876-1966): Borozó muzsikus. Olaj, vászon. Jelzett. Kopott, fakeretben, restaurált, sérült. 50×40 cm
Budapesten Karlovszky Bertalannál, majd Lotz Károlynál és Bécsben az Akadémián tanult.
Főleg arcképeket és életképeket festett.
1897-től szerepelt a Műcsarnok és a Nemzeti Szalon kiállításain.
"Háztetők felett" c. olajvázlata a Magyar Nemzeti Galériaban található.