Heller Andor (1904-?): Fiatal hölgy portréja, 1932. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán korabeli keretező bélyegzőjével (Darvas Géza és Társa, Bp., Horthy Miklós ut 40.) 33,5×20,5 cm
Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1972. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva. Paszpartuban. 11×13,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 24,5×41 cm
Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1974. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva. Paszpartuban. 20×11,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozó muzsikus. Olaj, vászon. Jelzett. Kopott, fakeretben, restaurált, sérült. 50×40 cm Budapesten Karlovszky Bertalannál, majd Lotz Károlynál és Bécsben az Akadémián tanult. Főleg arcképeket és életképeket festett. 1897-től szerepelt a Műcsarnok és a Nemzeti Szalon kiállításain. "Háztetők felett" c. olajvázlata a Magyar Nemzeti Galériaban található.