Horváth Iván (1935-): Kék szövevény (cím nélkül), 1977. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23x17 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Horváth Iván (1935-): Óriások között, 2001. Monotípia, karton, jelzett, 30x30 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Joachim József (1897-1954): Budafoki részlet. Olaj, karton. Jelzés nélkül, a hátoldalán a festő nevével feliratozott. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x62 cm
Joachim József (1897-1954): Budafoki részlet. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Kétoldalas mű, a hátoldalán Budafoki táj. Mindkét oldalán kissé sérült. 70x50 cm
Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959): Női aktok. Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, paszpartu alján feliratozott, 20×27,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19x22 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Abstract composition. Electrographic work on paper, signed. EA artist's proof. 19x22 cm