Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Esteledik. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, lap széle sérült. 13,5x19 cm Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Kováts Albert (1936-): Versillusztráció. Tus, papír, jelzett, Kováts Albert autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére 1974-ből, lap teteje papírra kasírozva, 16×16 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Munkácsy Mihály után Kórusz József (1927-2010): Köpülő asszony. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, repedt üveggel. 45x36 cm.