König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Belfast árnyai Glasgowban (?), Orange walk, '85. Linometszet, papír, jelzett, próbanyomat II., 21x26,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Körtvélyessy Magda (1919-2007): Absztrakt táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva. 9x16 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Frank, František Kupka (1871-1957) Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 20/350 jelzett a nyomaton.CMOA Museum New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett felül gyűrődéssel 49x40 cm, lapméret: 70x50 cm, / Offset-lithography with some crease
Kutassy Imre Ferenc (1897-1984): Burjánzás. Tus, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal Dr. Soós Imre részére, lap teteje papírra kasírozva. 22×29 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
L Dávid Lehel (1940-): És fúj a szél. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 50,5×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Ladócsy László (1960-): Nappal szemben. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben, üveg jobb alsó sarokban sérült és hiányos. 31x46,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.