Festmények és grafikák Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2570735
10037
414
Biczó Tamás (?-): Bokros táj. Ceruza, papír, jelzett, lapméret : 19,5×29,5 cm 2570730
10038
414
Biczó Judit (1915-1987): 2 db grafika. akvarell, vegyes technika 8-10 cm 2570868
10039
414
Biczó Tamás, vagy András: Kosztümtörténet 10 db, részben erotikus rajz, kettőhöz verses bemutató. Ceruza, papír, 15x21 cm 2585452
10040
414
4800
Blinczinger Béla (1949-): Vízparti táj. Olaj, falemez. Jelzett. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 24x29,5 cm 2591399
10041
414
28000
Bod László (1920-2001): Szőlőhegy. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm 2588155
10042
414
Bodri Ferenc (1943-2021): Anya gyermekével. Tus, papír, jelzett, 42x29,5 cm 2589259
10043
414
Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült és foltos. 30x41,5 cm 2564178
10044
414
40000
Buday Mihály (1953-): A múlt leple alatt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm 2595994
10045
414
Frederick D. Bunsen (1952-): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Litográfia, papír, jelzett, számozott (127/200). Kányádi Sándor: Vae Victis c. könyvéből. Lapméret: 33×35 cm 2596211
10046
414
60000
Burghardt Rezső (1884-1963): Fürdőző. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 38×62 cm 2588810
10047
414
55000
Chovan Lóránt (1913-2007): Mulatozó társaság. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 70×80 cm 2557696
10048
414
Cs. Kovács László (1929-2001): Ják, 1981. Tus, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, Lapon található egyik illusztráció körbevágva, hátoldalán Építők Lapja Szerkesztősége bélyegzőjével, 23,5×33 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft