Fenneke van der Elst (1950- ): Stilleben / Csendélet 1998. Litográfia, papír, apró helyen sérült. 45x40cm Sérült alumínium keretben. Jelzett. 1985-ben elvégezte a Művészeti Akadémiát. Sok kortárs grafikushoz hasonlóan Fenneke van der Elst is kezdetben főként fekete-fehérben dolgozott, és csak szórványosan került bele szín. Ma már el sem tudja képzelni, hogy kevés színnel dolgozzon. 1980 és 1985 kö...
Esztergály Katalin (?-): Női portré, 1964. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, Esztergály Katalin autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére. 42x29 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.