Festmények és grafikák Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2557663
10085
414
Farkas József (?-): Formák (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 15×9 cm 2542817
10086
414
Farkas József (?-): Dinamikus formák (cím nélkül), 1970. Linómetszet, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 22×15 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2557642
10087
414
Farkas József (?-): Kép, 1970. Linómetszet, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 20×27 cm 2552735
10088
414
Fehér Ilona (1913-1983): Nyaraló leányka. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, törésnyomokkal, apró foltokkal, 19,5x29 cm 2586205
10089
414
Fonyódi Pilgermayer Kálmán (1936-): Csendélet szódaüveggel, 1966. Akvarell, tus, papír, jelzett, 41,5x29 cm 2590700
10090
414
24000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm. 2585663
10091
414
G. Szántó András (?-2002): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. 60x50 cm 2502584
10092
414
G. Szántó András (?-2002): Tulipánok, 1998. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kopott fakeretben. 45x60cm 2594701
10093
414
Gaál Domokos (1940-2009): Hortobágyi kilenclyukú híd. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 30×59 cm 2594692
10094
414
Gaál Domokos (1940-2009): Csokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (24/50), üvegezett fa keretben, 39×29 cm 2586306
10095
414
11000
Gábor Marianne (1917-2014): Alakok. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel, 25,5×14 cm 2594644
10096
414
Gácsi Mihály (1926-1987): Hortobágy. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft