William Henry Bartlett (1809-1854)-Robert Wallis (1794-1878): Bécsi látkép (View from the Bastions, Vienna). Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Foltos. Üvegezett fa keretben. 12x18 cm
Theodore Géricault (1791-1824) festménye után, Alphonse Charles Masson (1814-1898) metszése: Orléansi trombitás huszár. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 24,5x18,5 cm
Johann Stadler (1804-1859): Adolphe Thiers (1797-1877) francia politikus, történész portréja. Litográfia, papír. Jelzett a metszeten. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 25x21 cm
Antoine Jean Duclos (1742-1795): Rokokó bál (Le Bal Paré a Monsieur de Villemorien...). Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 31x44 cm
Wilhelm Gause (1853-1916) után: Az olasz királyi pár Bécsben: Udvari koncert (Das italienische Königspaar in Wien: Das Hofconcert). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x31,5 cm
cca 1890-1900 Belső dekorációs terv, Léon Fagnen munkája után. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 20x28 cm
cca 1870-1890 Brasserie Pousset belső dekorációs terve (Nouvelle Salle de la Brasserie Pousset). Kromolitográfia, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 20x27,5 cm
Hermann Paar (1838-1899): Magyar csárda (Ungarische csarda), 1880-1890 k.. Fametszet, papír. Jobb felső sarkában kissé sérült. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 21x31 cm