cca 1880 Noé elhagyja a bárkát (Noah leaving the arch). Színes litográfia, papír. Religious Tract Society London. Lpa szélén apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 32,5x23,5 cm.
Barabás Miklós (1810-1898) rajza után metszette Mayer Károly: Jósika Miklós portréja. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, Foltos. 14x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fa keretben.
François-Claudius Compte-Calix (1813-1880) festménye után William French (1815-1898): Vigasz a szegényeknek (Trost den Armen). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Plexiüvegezett keretben. 17,5x13 cm
Johann Peter Krafft (1780-1856) festménye után William (Wilhelm) Unger (1837-1932): Ferenc császár bevonulása Bécsbe, 1814 (Der Einzug des Kaisers Franz in Wien). Rézkarc, papír. Jelzett a rézkarcon. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 10,5x18 cm
Goldberg, Georg (1830-1894) és Pecht, Friedrich (1814-1903): Hamlet. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 15x12 cm