Az angol líra kincsesháza, 7 kötet: Shelley; Browning - D. G. Rossetti... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Az-angol-lira-kincseshaza-7-kotet-Shelley-Browning-D-G-Rossetti-Wordsworth-Coleridge-T~II2590306
2590306
17539
414
Leírás: Az angol líra kincsesháza, 7 kötet: Shelley; Browning - D. G. Rossetti; Wordsworth - Coleridge; Tennyson Swinburne; Blake Burns; Tizenhetedik század; Huszadik század. Vál. és szerk.: Bartos Tibor. Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült kiadói karton dísztokban.
: nagy_andras